Przedstawiamy nasze kotły grzewcze - Zgoda Wieprz

zgoda-kociol-ekoEkologiczne kotły grzewcze klasy 5 - ISKRA EKO

Nasz nowo wyprodukowany kocioł posiadający eko filtr zgodny z wymogami 5 klasy wg PNEN 303-5/2012 posiada wszystkie najlepsze cechy kotła szufladowego ogrzewanego miałem węglowym oraz groszkiem o granulacji 3,5 cm. 

Głównym atutem nowego ekologicznego kotła jest niska emisja pyłów oraz dwutlenku węgla w porównaniu z kotłami niższej klasy.
Przy zakupie naszego kotła w klasie 5 można skorzystać z Refinansowania z Funduszu Ochrony Środowiska. Na wszystkie pytania dotyczące norm oraz możliwości naszego nowego kotła odpowiemy osobiście lub telefonicznie pod nr: 33 875 50 40. Więcej informacji już wkrótce na stronie. 

Niewątpliwie do zalet tego kotła można zaliczyć: konstrukcję, ułatwiającą transport (umożliwiającą zdemontowanie palnika wraz z zasobnikiem), proste czyszczenie wymiennika, możliwość współpracy z bojlerem na ciepłą wodę w okresie letnim, ekologiczne i ekonomiczne spalanie,


Produkcją kotłów grzewczych zajmujemy się od 35 lat, dlatego możemy zaoferować Państwu urządzenia najwyższej jakości. Nasze kotły c.o. doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu domów jednorodzinnych, jak i większych powierzchni usługowych. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji kotłów daje Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o doradztwo i serwis.

W zależności od metrażu i sposobu użytkowania ogrzewanej powierzchni oraz rodzaju stosowanego opału możemy polecić następujące kotły centralnego ogrzewania:

  • Kocioł KSGW-ZGODA – węglowe, z komorą dolnego spalania  o mocy od 8 do 70 kW
  • Kocioł EKO- ZGODA – na groszek, ze ślimakowym podajnikiem paliwa o mocy od 20 do 80 kW
  • Kocioł ISKRA – na miał i groszek, z podajnikiem szufladowym  paliwa o mocy od 26 do 120 kW 
  • Kocioł grzewczy ISKRA-PLUS – na miał i groszek, z podajnikiem szufladowym paliwa o mocy od 17 do 34 kW
  • Kocioł ekologiczny ISKRA PLUS EKO - spełniający wymogi klasy 5 wg PNEN 303-5/2012
Zgoda Wieprz - nasze kotły grzewcze