Oferta kotłów węglowych z Wieprza

Sprawdź oferowane produkty

iscra-plus-eco
Niewątpliwie do zalet tego kotła grzewczego z serii ISKRA - PLUS - EKO można zaliczyć: konstrukcję, ułatwiającą transport (umożliwiającą zdemontowanie palnika wraz z zasobnikiem), proste czyszczenie wymiennika, możliwość współpracy z bojlerem na ciepłą wodę w okresie letnim, ekologiczne i ekonomiczne spalanie. Takie połączenie czyni z tego kotła grzewczego model idealny. Przy zakupie naszego kotła węglowego w klasie 5 można skorzystać z Refinansowania z Funduszu Ochrony Środowiska. Na wszystkie pytania dotyczące norm oraz możliwości naszego nowego kotła c.o. odpowiemy osobiście lub telefonicznie pod nr: 33 875 50 40. Więcej informacji już wkrótce na stronie.

Wieloletnia tradycja

Jako producent kotłów grzewczych działamy na rynku już od 35 lat, dlatego możemy zaoferować Państwu urządzenia najwyższej jakości. Nasze kotły c.o. doskonale sprawdzają się w ogrzewaniu domów jednorodzinnych, jak i większych powierzchni usługowych. Dodatkową częścią naszej oferty są kompleksowo świadczone usługi ślusarskie. Wieloletnie doświadczenie przy produkcji pieców węglowych daje Państwu gwarancję wysokiej jakości wykonania. Jesteśmy do Państwa dyspozycji jeśli chodzi o doradztwo i serwis

Nasz nowo wyprodukowany kocioł spełnia wymogi 5 klasy wg PNEN 303-5/2012 posiada wszystkie najlepsze cechy kotła szufladowego ogrzewanego węglem kamiennym o uziarnieniu od 0 do 31,5 mm.

Głównym atutem nowego ekologicznego kotła jest niska emisja pyłów oraz dwutlenku węgla w porównaniu z kotłami niższej klasy.
Przy zakupie naszego kotła w klasie 5 można skorzystać z Refinansowania z Funduszu Ochrony Środowiska

Automatycznie podaje paliwo i sam reguluje temperaturę. Zimą, idealnie sprawdza się w domach jednorodzinnych oraz małych pawilonach handlowych i usługowych. Latem może współpracować z bojlerem na ciepłą wodę użytkową.

Niewątpliwie do zalet tego kotła można zaliczyć:
  • konstrukcję, ułatwiającą transport (umożliwiającą zdemontowanie palnika wraz z zasobnikiem),
  • proste czyszczenie wymiennika,
  • możliwość współpracy z bojlerem na ciepłą wodę w okresie letnim,
  • ekologiczne i ekonomiczne spalanie,
  • prostą obsługę i konserwację.
Cennik kotłów ważny od 01.10.2017
Tabela kotła

  atest1atest2
Zgoda Wieprz - nasze kotły grzewcze