Pojemniki na odpady

Pojemniki na odpady producenta kotłów c.o.

Sprawdź naszą propozycję

Oprócz kotłów grzewczych c.o. znajdziecie Państwo w naszej ofercie także pojemniki na odpady o różnych pojemnościach. Pojemniki dostarczamy do domów prywatnych i przedsiębiorstw na terenie województwa śląskiego i Małopolski. Dzięki odpowiedniemu wykonaniu przez pracowników z doświadczeniem możemy zapewnić, że będą się Państwo z nich cieszyć przez wiele lat. Podobną trwałość prezentują nasze kotły węglowe.

temppic

 

Poz. 1. Pojemnik Z7
Pojemnik stalowy pojemności 7 m3. Konstrukcja własna, odpowiednik KP 7. Kolor dowolny (zgodnie z życzeniem klienta). Solidny produkt o największej objętości z wszystkich przez nas proponowanych materiałów. Gwarantujemy wieloletnie użytkowanie.

 

Poz. 2, 3, 4. Pojemnik PA Z1 /1100
Pojemnik metalowy wykonany z wyprofilowanych blach i wzmocniony konstrukcją ramową na kółkach własnej produkcji ze szczególnie wytrzymałą, zwrotnicą. Produkowany w wersjach ogólnego stosowania, makulatura, szkło, plastik. Kolory dowolne.

 

Poz. 6. Pojemnik Z 22
Pojemnik metalowy o pojemności 2200 l produkowany w oparciu o własną dokumentację i konstrukcję. Przystosowany do współpracy ze śmieciarką do załadunku czołowego (SM-11). Dzięki odpowiednio wykonanej konstrukcji powinien służyć właścicielom przez wiele lat.

 

Poz. 7. Nowoczesny i estetyczny pojemnik na kółkach ogumowanych o pojemności 200 l
Zastosowanie kółeczek umożliwia łatwe przemieszczanie załadowanego pojemnika przez jedną osobę. Wykonywany z blachy ocynkowanej lub z blachy czarnej malowanej.

 

Poz. 8, 9. Pojemnik PZ 110 c
Pojemnik wykonany w całości z blachy ocynkowanej i elementów cynkowanych. Może być również z kółeczkami gumowymi lub w wersji mniejszej 70 l (poz. 9).

 

Poz. 10, 11, 12. Kosze uliczne metalowe