Usługi ślusarskie

Usługi ślusarskie w Wieprzu

Profesjonalne podejście do każdego zlecenia

Oprócz tego, że zajmujemy się produkcją i dystrybucją kotłów grzewczych c.o. i pojemników na odpady, to klienci mogą nam także zlecić wykonanie usług ślusarskich. Nasi pracownicy od wielu lat w profesjonalny sposób zajmują się wszelkiego typu obróbką metali. Posiadamy niezbędne narzędzia do wykonywania na przykład gięcia blachy, nitowania, spawania czy też cięcia metalowych elementów. Gwarantujemy, że każdy klient będzie miał do czynienia z doświadczonymi ślusarzami, którzy znają na wykonywanych zadaniach.

Doskonale wiemy do czego służy szlifierka, tokarka, a także inne narzędzia niezbędne w czasie wykonywania usług ślusarskich. Wykonywaliśmy już zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla przedstawicieli firm i instytucji. Jesteśmy przekonani, że będzie w stanie podołać postawionym przez nami zadaniom. Specjalizujemy się w cięciu na gilotynie i obróbce tokarskiej, ale z takim samym zaangażowaniem podchodzimy do wszystkich innych świadczonych usług ślusarskich.

To jednak tylko mała część naszej oferty. Główną sferą naszej działalności są kotły c.o. Jako doświadczony producent mamy za sobą wiele z powodzeniem zrealizowanych transakcji i grupę zadowolonych z zakupionych produktów klientów. Gwarantujemy profesjonalnie wykonane kotły grzewcze różnego typu. Mamy nadzieję, że znajdziecie Państwo coś dla siebie w naszej rozbudowanej ofercie. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci skorzystania z oferty kotłów węglowych, serdecznie zapraszamy do kontaktu.