Kotły co

Informacje techniczne
zgoda
Tłokowy
Zobacz więcej
zgoda
Ślimakowy
Zobacz więcej
zgoda
Pelletowy
Zobacz więcej
zgoda
Ślimakowy
Zobacz więcej
zgoda
Zasypowy
Zobacz więcej

Kotły i piece węglowe

 

Nasz zakład produkcyjny specjalizuje się w produkcji kotłów co o różnej specyfikacji technicznej i sposobie dostarczania paliwa. Jesteśmy również dystrybutorem konstruowanych u nas pieców węglowych i pelletowych. Prowadzimy sprzedaż kotłów grzewczych dla Klientów detalicznych i hurtowych. Oferujemy korzystne warunki cenowe, umożliwiamy rozłożenie płatności w ratach. Dla Klientów indywidualnych przygotowujemy atrakcyjne promocje, w przypadku zamówień hurtowych oferujemy specjalne upusty. Zakupiony kocioł grzewczy dostarczymy we wskazane miejsce – zapewniamy darmowy transport.

Jako doświadczony producent mamy za sobą wiele z powodzeniem zrealizowanych transakcji i grupę zadowolonych Klientów, dlatego też możemy stale poznawać Państwa oczekiwania i dostosowywać naszą ofertę do konkretnych wymagań. Zapraszamy do poznania oferty cięcia laserowego.

 

Nowoczesne i wydajne kotły grzewcze

W skład naszej oferty wchodzą ekologiczne piece z podajnikiem ślimakowym oraz tłokowym. Dużą popularnością Klientów cieszą się także innowacyjne kotły grzewcze na paliwo ekologiczne, jakim jest pellet. Stosujemy wytrzymałe materiały oraz praktyczne i trwałe rozwiązania konstrukcyjne, dzięki którym piece co pozostają sprawne przez długi czas. Oceniamy, że żywotność zautomatyzowanych kotłów grzewczych, jakie mamy w naszym asortymencie, wynosi od kilku do kilkunastu lat. Istotną kwestią jest tutaj częstotliwość użytkowania i jakość stosowanego paliwa, a także właściwe dopasowanie paliwa do typu pieca co. Znaczenie ma także wykonywanie corocznych przeglądów kotła, które zapewnia efektywne i bezpieczne spalanie.

Mamy nadzieję, że w naszej ofercie znajdziecie Państwo model kotła na pellet lub węgiel, który spełni marzenia o bezproblemowym ogrzewaniu domu. W przypadku jakichkolwiek pytań lub chęci zakupu kotłów węglowych serdecznie zapraszamy do kontaktu.